Przeszukaj dyskusje:


Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Podwójna autoryzacja Google Mail

Nowy użytkownik
Posty: 3

Podwójna autoryzacja Google Mail

Witam, Jak poradzić sobie z podwójną autoryzacją google mail na nokii 500? Uprzedzając, nie chcę i nie mogę zrezygnować z tej opcji ze względów bezpieczeństwa konta. Pozdrawiam, dOMI
Zaawansowany
Posty: 42

Dot.: Podwójna autoryzacja Google Mail

Hej,

wydaję mi się, że w wbudowanym kliencie pocztowym w Symbianach nie ma takiej opcji. A próbowałeś się zalogować do konta GMAIL za pomocą przegłądarki internetowej w telefonie? Wtedy powinna nastąpić taka autoryzacja ze strony Google.

Nowy użytkownik
Posty: 3

Dot.: Podwójna autoryzacja Google Mail

Hi, nie sprawdzałem, ponieważ chodzi mi o inną funkcjonalność. Chcę mieć możliwość automatycznego powiadamiania o nowej poczcie, a dostęp "ręczny" przez przeglądarkę to rozwiązanie z poprzedniej epoki :smileyhappy: pzdr, D
Doradca
Posty: 86

Dot.: Podwójna autoryzacja Google Mail

Dodaj nowe konto pocztowe w telefonie. Ustaw co ile czasu ma być sprawdzana poczta. Następnie dodaj widget na pulpicie i wybierz konto pocztowe. O to chodziło?
Nowy użytkownik
Posty: 3

Dot.: Podwójna autoryzacja Google Mail

Dzięki ale chyba się nie zrozumieliśmy. Problem dotyczy podwójnej autoryzacji, a nie mojej nieumiejętności stworzenia nowej skrzynki w widgecie. Prościej - mechanizm podwójnej autoryzacji nie pozwala na skuteczne zalogowanie.

 

pzdr

D