Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Podwójna autoryzacja Google Mail

Nowy użytkownik
dOMI_ha

Podwójna autoryzacja Google Mail

Witam, Jak poradzić sobie z podwójną autoryzacją google mail na nokii 500? Uprzedzając, nie chcę i nie mogę zrezygnować z tej opcji ze względów bezpieczeństwa konta. Pozdrawiam, dOMI
Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
vera903

Dot.: Podwójna autoryzacja Google Mail

Hej,

wydaję mi się, że w wbudowanym kliencie pocztowym w Symbianach nie ma takiej opcji. A próbowałeś się zalogować do konta GMAIL za pomocą przegłądarki internetowej w telefonie? Wtedy powinna nastąpić taka autoryzacja ze strony Google.

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
dOMI_ha

Hi, nie sprawdzałem, ponieważ chodzi mi o inną funkcjonalność. Chcę mieć możliwość automatycznego powiadamiania o nowej poczcie, a dostęp "ręczny" przez przeglądarkę to rozwiązanie z poprzedniej epoki :smileyhappy: pzdr, D
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
MESWEB

Dodaj nowe konto pocztowe w telefonie. Ustaw co ile czasu ma być sprawdzana poczta. Następnie dodaj widget na pulpicie i wybierz konto pocztowe. O to chodziło?
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
dOMI_ha

Dzięki ale chyba się nie zrozumieliśmy. Problem dotyczy podwójnej autoryzacji, a nie mojej nieumiejętności stworzenia nowej skrzynki w widgecie. Prościej - mechanizm podwójnej autoryzacji nie pozwala na skuteczne zalogowanie.

pzdr

D

Użyj zwykłego tekstu.