Przeszukaj dyskusje:


Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

aktualizacja nokia 500

Zarejestrowany użytkownik
Posty: 1

aktualizacja nokia 500

witam :smileyhappy: czy jest możliwe wydanie nowej aktualizacji dla noki 500 z softem z plusa? :smileyhappy: chciałbym aby wyświetlacz miał zywsze kolory tak jak w annie i aby wibracja lepiej reagowała na dotyk :smileyhappy: czy jest to wszystko osiągalne? :smileyhappy:
Community Manager
Posty: 737

Dot.: aktualizacja nokia 500

Cześć maniut965!

 

Miło nam, że odwiedzasz nasz forum :smileyhappy:

 

Firma Nokia dąży do tego, aby aktualizacje oprogramowania były regularnie dostępne dla każdego telefonu. Wszelkie informacje dotyczące najnowszych wersji oprogramowania dla różnych modeli telefonów są dostępne na naszych stronach internetowych.

Można też zgłaszać swoje sugestie na naszej stronie: http://nokia.suggestionbox.com/ 

 

Mam nadzieję, że odpowiedź się przydała :smileyhappy:

 

Pozdrawiam

MariaS

 

 

 Nokia Lumia 2520 and 1520  Lumia Pomoc – In-Device Solutions  

Seguici su Twitter Oglądaj filmiki Microsoft Lumia