Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: brak aplikacji photo editor po wykonanym har...

Nowy użytkownik
Revontulet

brak aplikacji photo editor po wykonanym hard resecie

Witam,

Jakiś czas  temu funkcjonowanie mojej n8 doprowadziło mnie konieczności przeprowadzenia tzw hard resetu. Urządzenie zaczęło działać dużo lepiej jednak z menu aplikacji zniknęła bezpowrotnie ikonka edytora zdjęc i filmów. Czy jest jakiś sposób żeby przywrócić ten program? Dodam, że mam zainstalowaną obecnie najnowszą wersję systemu Belle Refresh i po aktualizacji niestety edytora w dalszym ciągu brak.

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
vera903

Dot.: brak aplikacji photo editor po wykonanym hard resecie

Najprawdopodobniej hard reset usunął twój edytor zdjęć, gdyż w mojej C7 po aktualizacji do refresh wszystko jest.

Ja bym spróbowała przeinstalować oprogramowanie, sprawdź również w sklepie Nokia, może tam jest jakaś darmowa aplikacja do edycji zdjęć :smileyhappy:

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
veg8

Witam, wcześniej jak był jeszcze chat online informowano mnie ,że mogę zrobić hard reset.  Telefon czasem zawieszał się i postanowiłem dokonać hard reset. Po zrobieniu hard reset straciłem aplikację edytor zdjęć i edytor wideo który standardowo jest w telefonie? Mam telefon nokia 500 wgrałem do niego nowy soft Nokia Belle Refresh  111.021.0028 przez program nokia suite- program wgrywałem już dwukrotnie i dalej to samo jestem bez tych aplikacji ,a z których korzystałem (edytor zdjęć/ edytor wideo).

Ze sklepu nokia http://store.ovi.com/  nie mogę znaleść plików instalacyjnych.

PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC.

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
Revontulet

[ Edytowane ]

@vera903 - tak brak tej aplikacji jest bez wątpienia związany z hard resetem i wiem o tym :smileytongue: 

@veg8 - cóż jedziemy na tym samym wózku niestety. 

Na zagranicznych forach również wiele osób niestety zgłasza ten problem i póki co pozostaje on bez dobrego legalnego rozwiązania. Programy oferowane z ovi store mają się nijak do orginalnego programu do edycji zdjęć i filmów, który był po prostu świetny. To co udaje się znaleźć nie poraża funkcjonalnością i integracją z systemem. Orginalnego programu na ovi nie ma. 

Niektórzy proponują ponowne wgrywanie systemu przez nokia suite, ja osobiście tego nie próbowałam jeszcze, ale kolega wyżej jak widać próbował i nic to nie pomaga. 

Cóż chyba pozostaje nam wycieczka do punktu Nokia Care, przypuszczam że jedynie serwis jest w stanie wgrać soft ze wszsytkimi bazowymi aplikacjami pozwalając nam jednocześnie zachować gwarancję producenta. 

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
veg8

[ Edytowane ]

Telefon oddałem do punktu nokia care

I wgrali aplikacje wszystkie jakie miałem przy zakupie telefonu:smileyhappy:

I telefon przyjeli w ramach gwarancji (pytałem się czy po upływie gwarancji też mogą wgrać STANDARDOWE aplikacje - usłyszałem tak , ale odpłatnie koszt to około 50 zł)

(inf. od moderatora) Post został edytowany gdyż zawierał treści obraźliwe i o charakterze spekulacyjnym.

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
vequ

mam ten sam problem z moją N8 i chyba nic się na to nie poradzi tylko wybrać sie do serwisu.. może kiedyś coś z tym zrobią :smileytongue:
Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
wpspider

A ja poradziłem sobie z problemem ale nie powiem jak bo nie mogę :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
azometal

wpspider i czego sie cieszysz ,lepiej powiedz ze to sciema ze sobie poradziles bo ja w to watpie

Użyj zwykłego tekstu.