Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: nokia 500 błąd systemu

Nowy użytkownik
726117704

nokia 500 błąd systemu

Witam mam problem z moją nokią jak chcę zainstalować jakąś aplikacje z sklepu nokia to podczas instalacji wyskakuje błąd systemu. Zaczeło to się tak że koma zaczeła mulić wieszać się to wziołem zainstalowałem od nowa soft (opcja w nokia suite ) ale jak się już zainstalowało i nokia się włoczyła wyskoczył błąd systemu myśle sobie świruje coś nacisłęm ok wszystko się włoczyło jest ok ale gdy pobrałem aplikacje i instalowałem wyskoczył błąd systemu. 

Patrzałem na paru aplikacjach jest to samo

Reste ustawieni nic nie pomógł 

Ponowna instalacja też nic nie pomogła 

Za wszelki błędy przepraszam ale piszę na telefonie 

John Cena
Użyj zwykłego tekstu.
Community Manager
MariaS

Cześć 726117704!

Witaj na naszym Forum pomocy technicznej Nokia :smileyhappy:

Wykonaj proszę aktualizację sklepu Nokia jak to zostało opisane tutaj.

W przypadku gdy problem nie ustąpi, spróbuj sformatować telefon i wykonać ponowną aktualizację systemu. Wskazówki podałam w tym poście

Daj znać jak Ci poszło :smileyhappy:

Pozdrawiam,

MariaS

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
Zarejestrowany użytkownik
adriano672

witam mam pewien problem niby mały i nic nie znaczący ale jednak problem. Otóż moj widget wyszukiwania nie dziala prawidłowo tzn nie dziala wcale. Po "wejściu" w tenże widget "dziala" on przez... Nawet nie pół sekundy i dlatego nie mogę nic wyszukać. Pomocy?
Użyj zwykłego tekstu.