Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

nokia 700 sama się resetuje

Nowy użytkownik
agent123559

nokia 700 sama się resetuje

Witam telefon posiadam jakiś miesiąc i od samego początku telefon sam się resetował przy używaniu aplikacji więc postanowiłem zrobić aktualizację. Nic to nie dało więc wysłałem telefon na gwarancję. Dostałem wiadomość, że system został ponownie wgrany i wszystko z telefonem jest ok. Telefon wrócił do mnie i dalej się resetuje przy jakim kolwiek użytkowaniu aplikacji czy jest to gra, przegladarka internetowa czy aplikacja typu jakdojadę. Nie wiem co robić bo wysyłanie telefonu na gwarancję jest bez sensu jak to nic nie daje. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam 

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

Dot.: nokia 700 sama się resetuje

wymienic telefon na wolny od wad-u sprzedawcy
uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.
Moderator
KasiaK

Witaj agent123559,

Miło Cię widzieć na Forum Pomocy technicznej Nokia. 

Prawdopodobnie występuje błąd po stronie oprogramowania w twoim telefonie. W takich sytuacjach zalecamy formatowanie telefonu oraz aktualizację oprogramowania za pomocą programu Nokia Suite w przypadku gdy nie jest dostępna aktualizacja proszę skorzystaj z opcji "W przypadku problemów z urządzeniem, możesz -ponownie zainstalować- jego oprogramowanie." . Proszę dokonaj podane czynności powyżej i jeżeli to nie pomoże możesz oddać telefon do Autoryzowanego Serwisu Nokia lub zgłosić reklamację.  W celu rozpatrywania zgłoszeń reklamacyjnych, został stworzony osobny Dział Reklamacji, który postara się zapewnić najlepsze rozwiązanie tej nieprzyjemnej sytuacji.

Pozdrawiam serdecznie,

KasiaK

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
agent123559

[ Edytowane ]

KasiaK już robiłem każdy krok który podałaś. Najpierw zrobiłem ustawienia fabryczne, później sformatowałem karte pamięci. Następnie zrobiłem aktualizację i jeszcze raz skorzystałem z ponownego wgrania systemu poprzez nokia suite a na końcu dałem na gwarancję. Telefon przyszedł niby napisali, że wszystko z nim ok. Wyślę znowu na gwarancję i to samo mi napiszą. A ta reklamacja różni się czymś od wysyłania na gwarancję bo tego jeszcze nie próbowałem. 

Dzisiaj zauważyłem jeszcze, że nie tylko resetuje się podczas korzystania tylko tak sam z siebie. 

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
manual

do działu reklamacji możesz zgłościć prośbę o wymiane telefonu na nowy...

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

i niby gwarant (producent-->nokia),wymieni mu telefon,to jakis zart?w reklamacji moze zglosic swoje uwagi i niezadowolenie co do przeprowadzonej naprawy gwarancyjnej.
wymiany telefonu na wolny od wad nalezy rzadac od sprzedawcy:smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
agent123559

Czyli do nokii. Bo oni już mi wymienili telefon. Nokia c6 mi się zepsuła i zamiast jej przysłali mi nokie 700 tylko właśnie z tą wadą. Od samego początku się resetował sam i wyłączał.
Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

jesli zakupu dokonales od noki to oczywiscie masz racje
Użyj zwykłego tekstu.