Forum'da Ara:

Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

603 ün akıbeti?

Danışman
alperen0303
İleti Sayısı: 20

603 ün akıbeti?

ben 603 kullanıcısıyım ben memnundum taki iki şeyi öğrenesiye kadar, biri fp2 nin son güncelleme oluşu ikincisi ise 2016 da desteğin çekileceği ve şuan da telim fp2 den sonra tarayıcı sı çok donmaya başladı ben bunun düzeleceğini umuyorum güncellemeyle ama bunda da hayal kırıklığı yaşayacağım dan eminim ve kendime şunu soruyorum nokia neden 2 senelik 3 senesi bile dolmadan yeni sayılan bu tellere desteği çekiyor nokia bunları keşke hiç çıkarmasaydın direk lumia çıkarsaydın lumia alırdık şimdi bunu bırakıp lumia sattırmaya çalışıyor, bence nokia bunca 603 701 808 700 mağduru seni seçmez çünkü belli olmaz bu seferde windows phonu bırakır başka işletim sistemine geçersin.