Forum'da Ara:

Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: Nokia 500 Güncelleme Hakkında

Yeni kullanıcı
ahmet_fazil
İleti Sayısı: 1

Nokia 500 Güncelleme Hakkında

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Benim bir sorum olacak. Bu Nokia 500'e gelen Belle Refresh(111.021.0028) güncellemesinden sonra yeni bir yazılım güncellemesi gelecek mi?

Cevaplarınız İçin Şimdiden Teşekkürler...

Kayıtlı kullanıcı
mmcani

buyuk ihtimalle gelmez cunku nokia symbiani birakti gelirsede ancak rehber mesajlar ajanda gibi pro larin guncellemeleri gelir
Ex-Moderator (Retired)
BuseT
İleti Sayısı: 78

Öncelikle Merhaba ve Hoş geldiniz

Symbian cihazlar ile ilgili en son guncelleme şuan mevcut, henuz olarak Symbain cihazlara gelecek bir güncelleme duyurusu yapılmamaktadır ancak uygun bulunduğu takdirde tabi ki ilerleyen zamanlarda gerekli işlemler yada mevcut olan guncelleme üzerinde düzeltme çalışmaları yapılacaktır.

Teşekkürler

Kayıtlı kullanıcı
10203040

merhaba bu nokıa 500 ün fb2 güncellemesi çıkmayacakmı? teşekkürler

Ex-Moderator (Retired)
EfecanO
İleti Sayısı: 19

Merhaba ,

Nokia 500 cihazı için FP2 yazılımı çıkarılması düşünülmemektedir.Teşekkürler.

Danışman
Makale_Helvetia
İleti Sayısı: 52

1. nesiller için refresh, 2.nesiller için de fp2 son güncellemedir.bundan sonra ancak küçük hata düzeltme güncellemeleri gelir. büyük sistem güncellemesi kimse beklemesin.

Danışman
alperen0303
İleti Sayısı: 20

küçük hata derken mesela 603 için flash lite güncellemesi gelecek mi onun güncellenmesi çok iyi olur bazı web ten videoları açmıyor.
Danışman
Makale_Helvetia

bilemiyorum ben nokia çalışanı değilim ancak küçük düzeltme derken örnek olarak sms ve ajanda güncellemelerini gösterebilirim. anna'dan hatırlarsanız service pack almıştık,qt tabanlı program yüklerken hata veriyordu.telefonun dilini değiştirip öyle yüklemek gerekiyordu.buna benzer sorunlar

Yeni kullanıcı
myilmaz97
İleti Sayısı: 4

Belle Refresh bile Nokia 500'e diğer 1. nesil cihazlardan daha sonra geldi. FP2'nin geleceğini sanmıyorum ama eğer 1. nesil cihazlara (N8, C7 vb.) güncelleme gelirse Nokia 500'e de gelebilir.

Ayrıca bence de kesinlikle tarayıcının güncellenmesi veya yeniden yapılması gerek Belle Refresh ile bazı sitelerde yazı yazarken bile kasmaya başladı. (Nokia 500)

Danışman
Makale_Helvetia

sadece tarayıcıdaki hatalar düzeltilsin yeterli zaten refresh'in başka hiçbir sorunu yok gayet güzel

Kayıtlı kullanıcı
frtcn
İleti Sayısı: 2

nokıa 500 cihazını güncelleyen var mı acab arkadaşlar ben nasıl yaptım ise olmadı hep hata weriyor yardımcı olurmusunuz bana tsk şimdiden

Kayıtlı kullanıcı
frtcn
İleti Sayısı: 2

nokıa 500 gücellemesı nasıl yapılıyor yardımcı olur musunuz bana arkadaşlar