Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: Nokia 700 ve Windows Phone İşletim Sistemi

Yeni kullanıcı
İleti Sayısı: 1

Nokia 700 ve Windows Phone İşletim Sistemi

Merhaba bu yıl akıllı telefonlar arasından nokia 700 telefonu seçtim. Çoğu insanlar gibi ancak nokia belle işletim sistemiyle yaptığı anlaşmayı iptal edip artık yola beraber yürümeyeceklerini açıkladı. Bizim aldığımız telefonların windows phone işletim sistemi yüklemek gibi durumu varmıdır bilgisi olan vafmı yaada nokia böyle bir düşünce içerisine girermi

 

sonuçta bugün iphone 3gs modeline varana kadar geriye dönük bütün telefonlarına yeni yazılımını yüklüyor bizim belle işletiminin bırakılmasıyla mağdur olma durumumuzu ortaan nasıl kaldıracaklar.

Danışman
İleti Sayısı: 37

Ynt: Nokia 700 ve Windows Phone İşletim Sistemi

biz 1 yıl önce aldığumız e7 den symbiandan destek nasıl kesilir
Ex-Moderator (Retired)
İleti Sayısı: 15

Ynt: Nokia 700 ve Windows Phone İşletim Sistemi

Merhaba,

 

Symbian ve Windows Phone birbirinden farklı işletim sistemleridir. Cihazların işletim sistemini değiştirme özelliği bulunmamaktadır.

 

Teşekkürler.

Uzman
İleti Sayısı: 9

Ynt: Nokia 700 ve Windows Phone İşletim Sistemi

808 gibi bir tel çöpe gitti e7 bişeymi...