Forum'da Ara:
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: Nokia C6 01 Yeni Güncelleme

Yeni kullanıcı
silivriserdar
İleti Sayısı: 1

Nokia C6 01 donma sorunu

Ben 1 senedir nokia C6 01 kullanıyorum ve aynı işyerinde çalıştığım mesai arkadaşlarımdan 3 kişi daha bu telefonu kullanıyor ama arkadaşlarımın telefonlarıda dahil  devamlı donma yapıyor.Daha önce ben nokia müsteri hizmetlerini arayıp bu sorunu ilettim bana söylenen telefonun nokia suit ile güncellenmesi ve hafıza kartının pc de biçimlendirilmesi ve bunları yaptım ama sorun gene devam ediyor.Sadece bende değil bu telefonu kullanan ne kadar arkadaşım varsa hepsinde aynı sorun var.Ne yaptıysam bir türlü olmadı lütfen bu soruna bir çara bulsun nokia

Lütfen düz metin kullanın.
Kayıtlı kullanıcı
soydemir

Ynt: Nokia C6 01 donma sorunu

donma sorunu bende de var. program attırdım  ama bi çare olmadı. bende siizn yaptığınızı deneyecektim ama galiba oda çare olmayacak. çare bulursanız eğer bana da buradan yazarsanız sevinirim...

Kayıtlı kullanıcı
hitmyheart38

Ynt: Nokia C6 01 Yeni Güncelleme

Merhaba Nokia C6-01 e Tango uygulaması gelecek mi acaba?

Bilge
KIZILIRMAK
İleti Sayısı: 266

Ynt: Nokia C6 01 donma sorunu

Merhaba

1. Telefon yazılımı güncel

2. Hafıza kartına format attıktan sonra taktınız

3.Virüslü bir içerik olmadığından eminsiniz

bu 3 işlem sizde mevcutsa geriye tek problem kalıyor oda sim kartınız. Sim kart eskiyse yenilemeniz gerekecektir.Yeniledikten sonra problem % 80 giderilecektir.

İyi günler

6630,E52,N8,E7,N9,L800,L920 Elçisi.

Yardımcı olabildiysem yıldıza dokunabilir misiniz =)
Yeni kullanıcı
14531534

Ynt: Nokia C6 01 şebeke sorunu

telefonum şebeke sorunu aşırı ısınma ve ekranda gidip gelmelerden dolayı serivse bıraktım 10 yada 15 gün içinde sorunun halledileceğini söylediler 14 gün geçti ve şimdi 1 ay daha sürebilir deniliyo mail attım destek hattına gelen cvp     

“ Tamir Bilgileri : Değişim cihazı beklemektedir ”
yeni cihazmı verilecek anlamadım bide nezaman olacak tüm bunlar 14 gündür telefonsuzum ve daha nekadar böyle devam edeceğini bilmiyorum ilginize tşkler