Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: Nokia Musis Ses Problemi

Kayıtlı kullanıcı
ufukbal
İleti Sayısı: 5

Nokia Musis Ses Problemi

Arkadaşlar Nokia Music kullanırken programın ses seviyesi değişmiyor. 1 ve 30 arasında fark yok.

Başka uygulamalarda böyle bir şey yok.

Telefon Lumia 920.

not: uygulamayı silip tekrar yüklemek işe yaramıyor.
Lütfen düz metin kullanın.
Kayıtlı kullanıcı
gulhan
İleti Sayısı: 1

Lumia 620 cihazım sorun aynı ses kaliteli fakat çok düşük. Ayarlardan eko ayarını yaptım. Yine aynı
Kayıtlı kullanıcı
ufukbal
İleti Sayısı: 5

bu sorun nokia music kullanınca oluyor. müzik+videolar kısmını da etkiliyor doğal olarak. diğer uygulamalarda filan sorun olmuyor. üstesinden gelmenin yolu soft reset yapmak. bildiğin baştan başlatmak yani. ses kısma tuşuyla tuş kilidi tuşuna birlikte, uzun süre bas. titreyecek bir kere telefon. sonra elini çek zaten telefon açılacak.

bir süre sonra muhtemelen yine olur. bende oldu. ben o günden beri nokia music filan kullanmıyorum.

müzik dosyalarının boyutuyla filan da alakalı yok. nokia music'in güncelleme yayınlaması gerek. ingilizce forumlarda da sordum soruşturdum ancak bu yazılımcılar bunun farkında mı bilmiyorum.