Forum'da Ara:


Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

sertifika sorunu

Kayıtlı kullanıcı
İleti Sayısı: 2

sertifika sorunu

telefonuma hiçbir şekilde uygulanma yüklenmiyor. Yine internet bağlantınızı kontrol edip tekrar deneyin demeyin yazdıklarımı okuyun indiriyorum yükledikten sonra sertifika hatası alıyorum bu uygulamalar için nasıl sertifika edincem. Mesela skype uygulaması her versiyonu denedim süresi geçmiş sertifa uyarısı veriyor tarihi ayarlayın demeyin o da olmuyor. Kısacası abidik gubidik yöntemlerle değil sertifikalarla bi çözüm bulun lütfen.
Kayıtlı kullanıcı
İleti Sayısı: 2

Ynt: sertifika sorunu

telefonumun modeli n95
Ex-Moderator (Retired)
İleti Sayısı: 130

Ynt: sertifika sorunu

Merhaba yesari,

 

Nokia Destek Foruma hoş geldiniz :smileyhappy:

 

Yazılımınızla alakalı zorluklar yaşanıyor olabilir. Lütfen  sertifika hatası vermekte olan uygulamayı telefonunuzdan kaldırınız ve tekrar telefonunuza yükleyiniz.

 

Telefonunuzun saat ve tarih ayarlarını kontrol ediniz.

 

Umarım faydalı olmuştur :thumbsup:

 

Teşekkürler

 Nokia Lumia 1020 -  Nothing else comes close Nokia Asha 501 - İddialı. Etkili. Güçlü 

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin

Yeni kullanıcı
İleti Sayısı: 1

Ynt: sertifika sorunu

Çözüm oldumu ?