Przeszukaj dyskusje:


Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Lumia 625 jako modem

Doradca
Posty: 19

Lumia 625 jako modem

Jak skonfigurować abym mógł - łącząc się z komputerem przez USB - łączyć się z internetem? Nie znalazłem tematu na forum...

 

Dziękuję - mauri1

Ex-Moderator (Retired)
Posty: 466

Dot.: Lumia 625 jako modem

Cześć mauri1,

 

Witaj na Forum Nokia. 

 

Przykro nam, ale nie ma takiej możliwości. Możesz jednak używać mobilnego połączenia do transmisji danych z Twojego telefonu.  Za pomocą dodatkowej funkcji "dostęp do internetu" dostęnej w urządzeniu zostanie utworzone połączenie Wi-Fi. 

 

Wybierz:

 

1. Menu> Ustawienia > Dostęp do internetu.

2. Przełącz opcję Dostęp na wartość Włączony.

2. Aby zmienić nazwę połączenia, naciśnij skonfiguruj > Rozgłaszana nazwa i wpisz nazwę.

4. Możesz także wpisać hasło do połączenia.

5. Wybierz połączenie w drugim urządzeniu.

 

Drugie urządzenie korzysta z danych zawartych w Twoim planie taryfowym, może się to wiązać z naliczeniem opłat za transmisję danych. Jeśli potrzebujesz informacji o dostępności i kosztach transmisji, skontaktuj się z usługodawcą sieciowym.

 

 

Pozdrawiam,

KasiaK 

 Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Doradca
Posty: 19

Dot.: Lumia 625 jako modem

Dziękuję - to właściwie na jedno wychodzi... Podpowiedz jeszcze a może potwierdź: Lumia 625 nie redakuje notatek jako prosty tekst, w E52 była taka opcja: dobrze kalkuluję?

 

Pozdrawiam - mauri1