Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Nokia C3-00 problem z zapisaniem załącznika

Nowy użytkownik
kowal21

Nokia C3-00 problem z zapisaniem załącznika

Cześć,

Mam Nokię C3-00

V 08.63

Wchodzę sobie w Pocztę (About Mail: Model version: NokiaC3 ; Firmware version: 08.63 ; Mail revision: 2.0.24)

jak naciskam "Uptade service" to pojawia mi się komunikat: "Najnowsza wersja usługi jest teraz dostępna" - czyli zakładam, że wgrana jest najświeższa wersja...

ładuje sobie swoje konto z o2 - działa :smileyhappy: można wysyłać/odbierać/usuwać maile... ok,

ale chciałbym chociażby zapisać sobie na kartę pamięci plik excelowy (np. w formacie xls/xlsx) no i niestety nie da rady: pojawia się "File type currently not supported or too large" - ok wiem, że ten model nie daje możliwości odczytu plików Excelowych ale chodzi mi tylko o zapis go na karcie pamięci i tyle... (potem do adaptera - adapter do kompa i jestem w domu)

Próbowałem jeszcze z przeglądarki Opera Mini (wersja 5.1) ale tak samo nie idzie... jakgdyby podświetla się nazwa pliku- można na nią nanieść kursor ale nie pojawia się żadna opcja odnośnie zapisu albo coś w tym stylu....

bardzo proszę o pomoc :smileywink:

Dodam jedynie, że inne pliki głównie z obrazami: jpg/gif da radę otworzyć/zapisać z maila i nie ma problemu ale jeśli chodzi o pliki excelowe podejrzewam, że i wordowskie to mam schody :smileywink:

pozdrawiam

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
manual

http://store.ovi.com/content/143002?clickSource=search&pos=8  

zainstaluj i przetestuj czy z ta aplikacja sie uda...

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
kowal21

no dobra, wybiorę sobie C3-00 i mam:

Niestety, ten materiał nie jest dostępny do pobrania na telefon Nokia C3-00.
Przeglądaj inne ciekawe materiały w sekcji „Powiązane” poniżej.

także co?? mam poprostu znaleźć instalkę i mimo to i tak próbować zainstalować to eZReader ???

i wtedy jak będę w tym mailu pojawi mi się jakaś opcja otworzenia/zapisu pliku excelowego??

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
jnowak538

Ta aplikacja na pewno jest kompatybilna z c3-00, sprobuj jeszcze raz:

http://store.ovi.com/content/143002?clickSource=search&pos=1

Jeżeli pomogłem Ci w rozwiązaniu problemu, wybierz Zaakceptuj jako rozwiązanie :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
kowal21

no dobra, pobrałem, zainstalowałem ale z racji tego, że jestem laikiem to nie wiem jak tego używać ;P

mam na karcie jakiś plik PDF chce go otworzyć: "Format pliku nie jest obsługiwany" i nie widzę czegoś w stylu "otwórz za pomocą" aplikacja przez Nokia Suite prawidłowo mi się pobrała i zainstalowała ale... no nie widzę jej jakgdyby w telefonie :smileytongue:

Użyj zwykłego tekstu.