Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nokia Lumia 520 nie mogę wysłać mms - proszę o pom...

Opiekun
jolapot1972

Nokia Lumia 520 nie mogę wysłać mms - proszę o pomoc

Mam Nokia Lumia 520 od operatora plus. Nie mogę wysłać mms. Komunikat : NIE MOŻNA WYSŁAĆ WIADOMOŚCI.

Proszę o pomoc!!!!

Użyj zwykłego tekstu.
Moderator
Istria

Dot.: Nokia Lumia 520 nie mogę wysłać mms - proszę o pomoc

Cześć jolapot1972,

W rozwiązaniu Twojej kwestii pomoże Ci artykuł o ustawieniach sieci komórkowej w telefonach Windows Phone 8.

W rubryce Dodawanie nazwy APN do MMS-ów znajdziesz szczegóły danych niezbędnych do poprawnego użytkowania usługi MMS. Dokładne dane dostaniesz od Twojego operatora komórkowego.

Serdecznie pozdrawiam:smileyhappy:

Istria

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
jolapot1972

oeratorem jest plus od którego dostałam akonfigurowany telefon więc dlaczego są problemy?? czy mam udac się do punktu plusa?

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
jolapot1972

Z podanego artykułu wynika że aby wysyłać mms ma być wlączona transmisja danych - lecz czy to powoduje pobieranie opłat/korzystanie z limitu bajtow abonamentu internetowego??

Użyj zwykłego tekstu.
Moderator
Istria

Cześć jolapot1972,

Warto zweryfikować szczegóły punktu dostępu APN do MMS- ów i wprowadzić je ponownie do Twojego telefonu.

Połączenia telefoniczne, Internet mobilny, wiadomości SMS i MMS są usługami świadczonymi przez operatora i z tego powodu przy ich użytkowaniu niezbędne jest aby transmisja danych była włączona.

Jeżeli chodzi o konkretne koszty i plany abonamentów informacje na ten temat uzyskasz u usługodawcy.

Pozdrawiam,

Istria

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

[ Edytowane ]

oplata za wyslanie/odebranie MMS'a bedzie naliczona zgodnie z cennikiem za usluge MMS.mimo iz dane mobilne musza byc aktywne to przy odebraniu lub wyslaniu MMS'a telefon korzysta z innego punktu dostepu niz przy przegladaniu stron internetowych :smileywink:

tak jest to przynajmniej rozwiazane na Symbianie i jest to logiczne :smileyhappy: na WP tez powinno byc logicznioe to rozwiazane ale czy jest??? Nie,nie jest-niestety :smileysad:

uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.