Przeszukaj dyskusje:


Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Problem z przeglądarką internetową nokia ash...

Zarejestrowany użytkownik
Posty: 1

Problem z przeglądarką internetową nokia asha 302

Witam. Mam problem z przeglądarką w Nokii Asha 302. Niedawno zrobiłam aktualizacje. Po niej nastąpił problem. A mianowicie po otworzeniu przeglądarki Nokia i wpisaniu jakiegokolwiek adresu przeglądarka staje się biała i nie chcę pokazać zawartości strony. Nie wiem co zrobić. Pozdrawiam Julka.
Ex-Moderator (Retired)
Posty: 49

Dot.: Problem z przeglądarką internetową nokia asha 302

Cześć ktosieeek001!

 

Witaj na Forum pomocy technicznej Nokia!

 

Korzystasz z internetu Wi-Fi czy od operatora?

 

Jeśli to ten drugi, może pomóc ponowna konfiguracja dostępu do internetu. Usuń Domyślną konfigurację operatora (Menu - Ustawienia - Konfiguracja - Domyślna konfiguracja) i pobierz ją ponownie z jego strony internetowej.

 

Napisz czy pomogło :smileyhappy:

 

Pozdrawiam,

halszka 

Jeśli post okazał się pomocny kliknij gwiazdki Kudo. Jeśli Twój problem został rozwiązany kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie".
Uczestnik
Posty: 4

Dot.: Problem z przeglądarką internetową nokia asha 302

Witam ! :smileyhappy: 

Mam dokładnie ten sam problem. Strałam się znaleźć jakieś rozwiązanie, ale w internecie nic nie znalazłam, poszperałam coś w telefonie ale nadal nie mogę tego naprawić. 

Udało Ci się może coś wykombinować ? :smileywink: 

Pozdrawiam rrraaa