Przeszukaj dyskusje:


Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

lumia 710 centrum sms

Zarejestrowany użytkownik
Posty: 1

lumia 710 centrum sms

Witam.

przebywam obecnie na terenie Holandii i nie moge wysylac wiadomosci sms z polskiego nr. Wszedlem w ustawienia wiadomosci i pole centrun sms jest puste. Kiedy chce zmienic nr centrum i klikam zapisz nic sie nie dzieje. Pole dalej pozostaje puste. Telefon kupowany byl w sieci tmobile a karta ktorej aktualnie uzywam to orange.
Community Manager
Posty: 737

Dot.: lumia 710 centrum sms

Cześć danielperla!

 

Witaj na Forum pomocy technincznej Nokia:smileyhappy:

 

Spróbuj proszę z inną kartą SIM (jeżeli masz taką możliwość) ponieważ problem ten występuje często w przypadku korzystania z nieoryginalnej, to znaczy z przycinanej karty SIM.

 

Sprawdź też czy do Twojego telefonu dostępna jest aktualizacja oprogramowania.

 

W przypadku gdy masz aktualną wersję, mógłbyś sformatować telefonu. Najpierw wykonaj kopię zapasową, ponieważ to usunie wszystkie dane: kontakty i kalendarz zsynchronizuj z kontem mailowym wchodząc w Ustawienia > Poczta+konta > tutaj przytrzymujesz palcem na koncie Live ID i wybierasz opcję synchronizuj. Nastepnie przy pomocy programu Zune zsynchronizuj multimedia (instrukcje jak to zrobić znajdziesz tu).

 

Po tych operacjach możesz przystąpić do resetowania urządzenia w Ustawienia > Informacje > Zresetuj urządzenie. 

 

Daj znać czy pomogło :smileyhappy:

 

Pozdrawiam,

MariaS

 Nokia Lumia 2520 and 1520  Lumia Pomoc – In-Device Solutions  

Seguici su Twitter Oglądaj filmiki Microsoft Lumia