Przeszukaj dyskusje:


Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Rejestracja i logowanie się na koncie Nokia – inst...

Community Manager
Posty: 738

Rejestracja i logowanie się na koncie Nokia – instrukcje

[ Edytowane ]

Witamy!

 

Mamy przyjemność poinformować, że do forum można dołączyć i mieć do niego dostęp korzystając z uniwersalnego konta Nokia.

 

To oznacza, że za pomocą tej samej nazwy użytkownika i tego samego hasła można logować się w wielu usługach firmy Nokia. Więcej informacji na temat konta Nokia znajduje się w witrynie http://account.nokia.com

 

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem i chcesz się zarejestrować, musisz utworzyć konto Nokia i wybrać pseudonim, którego będziesz używać w dyskusjach. Pseudonim będzie wyświetlany innym uczestnikom forum. Nie będą wyświetlane żadne inne dane osobowe, chyba że dodasz je w swoim profilu. Jeśli masz już konto Nokia, wystarczy dodać do niego pseudonim, którego będziesz używać w dyskusjach.

 

Aby zarejestrować się na forum, wykonaj następujące czynności:

 

-----------------------------

  

1) Jeśli masz już konto Nokia

 

Zacznij od zalogowania się u góry strony. Podaj swój adres e-mail/nazwę użytkownika konta Nokia oraz hasło. Jeśli konto zostało założone po wrześniu 2011 r., nie został utworzony pseudonim, więc wymagane będzie podanie tylko adresu e-mail.

Następnie zostanie wyświetlony monit o wybranie pseudonimu do używania w dyskusjach, który będzie Cię identyfikował na forum. Może to być nazwa użytkownika konta Nokia, chyba że została już zarezerwowana przez kogoś innego. Przypominamy, że nowe konta Nokia nie mają już oddzielnego adresu e-mail.

  

Po wybraniu pseudonimu nastąpi przekierowanie na forum, na którym będzie można publikować pierwsze posty.

 

 2) Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia

 

Najpierw kliknij łącze „Zarejestruj” u góry strony, a następnie postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami i wypełnij formularz rejestracji. Po pomyślnej rejestracji nastąpi logowanie na forum przy użyciu nowego pseudonimu.

 

 Za pomocą jednego konta Nokia można uzyskać dostęp do wszystkich usług firmy Nokia. Wystarczy zalogować się przy użyciu adresu e-mail i hasła. Logowanie przy użyciu pseudonimu z forum nie powiedzie się.

 

 

Oto kilka typowych pytań i odpowiedzi:

 

Nie pamiętam hasła mojego konta Nokia.

 

Kliknij łącze „Nie pamiętasz hasła?” na stronie głównej dyskusji i wpisz swój adres e-mail. Otrzymasz wiadomość e-mail ze wszystkimi szczegółami.

 

Nie pamiętam nazwy użytkownika mojego konta Nokia.

 

Kliknij łącze „Nie pamiętasz hasła?” na stronie głównej dyskusji i wpisz swój adres e-mail. Otrzymasz wiadomość e-mail z nazwą użytkownika konta Nokia (oraz łączem do resetowania hasła, które należy zignorować, jeśli pamiętasz swoje hasło).

  

Dlaczego nie mogę się zalogować przy użyciu pseudonimu z forum?

 

Forum Pomoc techniczna Nokia – dyskusje korzysta z globalnego systemu kont Nokia, więc logowanie musi nastąpić przy użyciu szczegółów konta Nokia. Zalecamy, aby zawsze logować się przy użyciu adresu e-mail i hasła.

  

Mam pseudonim w dyskusjach, ale inna osoba zarezerwowała taką samą nazwę jako swoją nazwę użytkownika konta Nokia. Czy to jest powód do obawy?

 

Nazwy użytkowników konta Nokia nie są już tworzone, więc problem może wystąpić tylko wtedy, gdy Twoje konto zostało utworzone przed październikiem 2011 r.

 

Przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale niestety nie możemy nic z tym zrobić. Niektóre usługi firmy Nokia wyświetlają nazwę użytkownika konta Nokia jako publiczną tożsamość osoby, co może wprowadzać pewne zamieszanie w tych usługach. W związku z tym przykładowo „Jan Kowalski” tutaj może być inną osobą niż „Jan Kowalski” w Sklepie Nokia.

Oczywiście ta druga osoba nie może uzyskać dostępu do Twojego konta Nokia ani szczegółów konta dyskusji, ani Ty nie możesz uzyskać dostępu do jej konta.

   

Jak zmienić adres e-mail lub hasło w przyszłości?

 

Szczegółami konta można zarządzać w witrynie http://account.nokia.com 

  

Jak zmienić pseudonim używany w dyskusjach?

 

Niestety nie jest to możliwe. Głównym powodem jest po prostu fakt, że przy setkach tysięcy uczestników nikt nie wiedziałby, z kim ma do czynienia.

 

Chcę połączyć swój pseudonim z innym kontem Nokia. Czy to jest możliwe?

 

Możemy to zrobić, ale to trochę potrwa. Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres support.discussions@nokia.com i podaj informacje o swoim koncie Nokia oraz pseudonim z forum, a także powód, dla którego chcesz je połączyć. Jeśli to możliwe, wyślij tę wiadomość e-mail z adresu powiązanego z Twoim kontem Nokia.

  

Jeśli nie możesz zarejestrować nowego konta Nokia lub masz jakiekolwiek problemy z uzyskaniem dostępu do aktualnego konta i dlatego nie możesz publikować postów, wyślij do nas wiadomość e-mail na adres support.discussions@nokia.com , a pomożemy Ci w rejestracji.

 

Z pozdrowieniami,
Zespół ds. forum Pomoc techniczna Nokia – dyskusje

 Nokia Lumia 2520 and 1520  Lumia Pomoc – In-Device Solutions  

Seguici su Twitter Oglądaj filmiki Microsoft Lumia