Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Informacje o koncie Nokia

Ex-Moderator (Retired)
halszka
Posty: 49

Informacje o koncie Nokia

[ Edytowane ]

Nie pamiętasz hasła?

 

Jeśli zapomnisz hasło konta Nokia, co uniemożliwi Ci zalogowanie się w dyskusjach, kliknij łącze „Nie pamiętasz hasła?” pod polem hasła.

 

Nie pamiętasz nazwy użytkownika lub adresu e-mail konta Nokia?

 

Jeśli nie pamiętasz danych logowania konta Nokia, skontaktuj się z lokalnym punktem Nokia Care. Szczegółowe informacje są dostępne po kliknięciu łącza „Skontaktuj się z nami” na stronach pomocy witryny Nokia dla Twojego kraju.

 

Chcesz zamknąć konto Nokia?

 

Od czasu do czasu otrzymujemy prośby o zamknięcie konta użytkownika. Twoje konto na forum Pomoc techniczna Nokia – dyskusje jest połączone z kontem Nokia używanym do logowania się w innych usługach Nokia i nie możemy uzyskać do niego dostępu.

 

Jeśli życzysz sobie, możesz samodzielnie zamknąć swoje konto Nokia. W tym celu wystarczy zalogować się w witrynie http://account.nokia.com i kliknąć łącze „Zamknij konto” w menu po lewej stronie ekranu. Zostanie wyświetlone przypomnienie o wszystkich usługach połączonych z Twoim kontem Nokia oraz monit o ponowne wprowadzenie hasła. Po wykonaniu tej czynności nie będzie można już korzystać z konta.

 

Jeśli rozważasz zamknięcie swojego konta Nokia, uważnie przeczytaj następujące uwagi:

 

  • Nie będziesz mieć dostępu do żadnych usług Nokia połączonych z Twoim kontem ani do żadnych danych przechowywanych w tych usługach.
  • Utracisz prawa do ponownego pobrania wszelkich materiałów pobranych ze Sklepu Nokia lub usługi Nokia Muzyka. W przypadku usługi Nokia Muzyka zalecamy utworzenie bezpiecznych kopii zapasowych wszystkich zakupionych utworów.
  • Utracisz pozostały kredyt w usłudze Nokia Muzyka. Nie możemy udzielać zwrotów w związku z dobrowolnym zamknięciem konta. Dlatego zalecamy, aby przed zamknięciem konta Nokia wykorzystać kredyt w usłudze Nokia Muzyka.
  • Utracisz pozostały czas subskrypcji w usłudze Nokia Muzyka bez limitu.
Jeśli post okazał się pomocny kliknij gwiazdki Kudo. Jeśli Twój problem został rozwiązany kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie".
Użyj zwykłego tekstu.