Forum'da Ara:

Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Topluluğumuza hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Microsoft mobil cihaz kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Microsoft çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, Daha fazla bilgi için topluluk yönergelerimizi incelemeye zaman ayırmanızı öneririz. Toplulukta herkes arama yapabilir ve topluluk gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için ilk olarak oturum açmanız gerekir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Nokia Asha 311 için yeni yazılım güncellemesi (RM-...

Community Manager
Erayo
İleti Sayısı: 243

Nokia Asha 311 için yeni yazılım güncellemesi (RM-714): v 7.36 [Yeni]

Nokia Asha 311 için yeni bir yazılım güncellemesi v 7.36 (RM-714) yayınlanmaya başlamıştır.

Güncelleştirme FOTA ile pek çok ülke ve bölge için şu anda kullanılabilir durumda , ama yakında Nokia Suite ile de kullanıma sunulması bekleniyor. Buradan güncellemenin getirdiği iyileştirmeleri inceleyebilirsiniz;

Önceki 5.92 SW versiyonu ile karşılaştırıldığında önemli değişiklikler şunlardır:

• Telefon yazılım hataları düzenlemesi ve video streaming için geliştirmeler.
  • Döviz ve Whatsapp rampası için Posta eklendi.
  • Nokia Xpress Tarayıcı, Haber ve Teklifler ve Bildirimler uygulamaların sürümleri güncellendi.
  • Genel performans ve kullanılabilirlik iyileştirmeleri yapılmıştır.

Güncellemeden sonra da Nokia Mağaza'dan eBuddy, Twitter ve Facebook uygulamalarının yeni sürümlerini indirebilirsiniz.

Nokia Suite ile telefona güncelleme yapmayı planlıyorsanız, önce en son Nokia Suite 3.8 sürümünü yükleyiniz. Buradan Nokia Suite programına erişebilirsiniz. 

Nokia Lumia 2520 and 1520  Lumia Yardim – In-Device Solutions  

Seguici su Twitter Microsoft Lumia videolarını izleyin

Katkıda Bulunan
alitutkun
İleti Sayısı: 6

Ynt: Nokia Asha 311 için yeni yazılım güncellemesi (RM-714): v 7.36 [Yeni]

güncelleme geldi saolun eray bey , bekledigimize değiyor valla. gerçekten çok iyi oldu. hızlanma var telde performans açısından çok iyi oldu ya. kolay gelsin efendim.
Kayıtlı kullanıcı
431431255
İleti Sayısı: 1

ben asha 311 kullanıyorum telefonun versiyonu v 5.92 dir ayarlardan güncellemeye çalışıyorum güncelleme bulunamadı diyor nokia suitiden deniyorum oradada aynısını diyor nokia suite versiyon 3.8 dir

Danışman
HasanK
İleti Sayısı: 34

Merhabalar

Güncellemeyi telefonuma indirdim.

Önceki güncellemelere nazaran bu güncelleme biraz daha hızlı dağıtıldı.

Bir önceki sürüme göre kullanışlı uygulama sayısı arttırılmış ve yazılım hataları giderilmiş.

Lakin ben telefonun halen adı gibi renkli olduğunu düşünmüyorum.

Başta arka plana resim koyamıyoruz siyah bir ekran üzerine 3 tane arayüz yerleştirilmiş ve sadece uygulamalar üzerinden S40 platformu güncel tutulmaya çalışılıyor.

Asha 501'de kullanılan S40'ı gördükten sonra insanın bu sistemden soğumaması elde değil.

Moderatör arkadaşlarımız bir site üzerinden fikirlerimizi paylaşabileceğimizi söylemiş ama sizlerinde bu konudaki yardımlarınızla S40 Orta-Giriş seviyesi için vazgeçilmezler arasına girebilir.

Tekrardan ilgi ve alakanız için teşekkürlerimi sunar iyi forumlar dilerim...

Nokia Asha 311
Ex-Moderator (Retired)
fatihcelik
İleti Sayısı: 422

Merhaba 431431255,

Öncelikle Nokia Destek Forum'una hoşgeldiniz.

Menü > Uygulamalar > Yazılım Güncellemesi yoluyla yapılan yazılım kurulumu, kurulum dosyası herhangi bir nedenle bozulmuşsa başarısız olur. Kurulum dosyasının yeniden indirilmesini sağlamak için Yazılım Güncellemesi klasörünü cihazdan şu şekilde silin (Symbian^3 cihazları, ör. Nokia N8-00):

1. Cihazı Depolama modunda bilgisayara bağlayın (Menü > Ayarlar > Bağlantı > USB > Depolama seçeneklerini belirleyin).

2. Bilgisayar yoluyla cihaz klasörünün içeriğini (TMP* files) silin: E:\private\20019119\[2000f85a]\data.

3. Güncellemeyi yeniden deneyin.

Cihazın tarih ve saatinin de doğru olduğundan emin olun. Tarih doğru değilse güncelleme kurulumu başarısız olabilir.

Lütfen işlemleri denedikten sonra sonuçlarınızı bildiriniz.

Teşekkürler.

Danışman
ErcanKuleli
İleti Sayısı: 35

Teşekkürler Erayo! Teşekkürler Nokia ailesi!
Nokia manyağı
Yeni kullanıcı
Muhafrat91
İleti Sayısı: 2

Özüňe ägä bol Erayo. Yahşisen. Nokiasan. bilirsan. Hele bu updateyi sevirem şeviktir eme ta lazımdır. Nokia koraşlandırmış gidir. Teşekr

Bir telefon bilirem oda Nokia!
Türkmenem.
Kayıtlı kullanıcı
Yakamoz

nokia 311 yazılım güncellemesinden sonra topluluklar uygulaması silindi. Galeriden facebook a resim gönderemiyorum. Ne yapmak lazım.

Danışman
HasanK
İleti Sayısı: 34

Merhabalar ;
Facebook uygulamasını mağazadan indirerek bu sorunu çözebilirsin.

Iyi forumlar , kolay gelsin...
Nokia Asha 311
Kayıtlı kullanıcı
remainslient
İleti Sayısı: 2

verdiğiniz bilgiler doğrultusunda telefonum daha hızlı çalışmaya başladı. Teşekkürler admin bey
Yeni kullanıcı
sinop41

merhaba ben 1 hafta önce bir asha 311 telefon aldım ama telefon wifiye bağlanıyor internet üzerinden bir bağlantıya girdiğimde bağlantı kopuyor bunun nedeni nedir ? ayrıca telefonu güncelleyemiyorum telefon üzerinden güncellemeyi denedim 5.92 ye yükseltti ama 7.36 ya yükseltmedi pc suite den denedim onda da cihazla olan bağlantı koptu diyor yarıya gelince bunların sebebi nedir ne yapmam gerekiyor ?

Ex-Moderator (Retired)
fatihcelik
İleti Sayısı: 422

Merhaba sinop41,

Öncelikle Nokia Destek Forum sayfasına hoş geldiniz. :smileyhappy:

Nokia Asha 311 telefon modeliniz ile öncelikli olarak uyumlu bir bilgisayara verilerinizi yedeklemek için aşağıdaki adımları uygulayınız.

1. Nokia Suite'i bilgisayarınıza yükleyiniz.
  2. Uyumlu bir USB kablosuyla telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın.
  3. Nokia Suite’i başlatın.
  4. Araçlar > Yedekle seçeneğini belirleyin ve ekrandaki yönergeleri uygulayın.

Yedekleme işleminden sonra Araçlar > Yazılım güncellemeleriseçeneğini belirleyiniz ve indirmek istediğiniz güncellemeleri seçin ve Yükle'yi seçin.

Sonuçlarınızı Nokia Suite ile cihaz yazılım güncellemenizi edindikten sonra tekrar internet bağlantınızda aynı sorun ile karşılaşıp karşılaşmadığınızı bizimle yeniden paylaşınız.

Teşekkürler.

Kayıtlı kullanıcı
14102000

bende böyle bir klasör mevcut değil bu dosyayı nasıl bulabilirim?

Kayıtlı kullanıcı
3838mert3838

gerçekten çok güzel olur bunu nasıl yapıcağız