Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Transfer multimediów.

Nowy użytkownik
wojtek80080

Transfer multimediów.

Witam. Chciałbym przenieść moje płyty z komputera do mojego telefomu NOKIA N73 przez aplikację Nokia Music Player. Płyty się wyświetlają, ale gdy klikam na ikonę tlefonu wyświetla mi się komunikat "Urządzenie Nokia jes podłączone w trybie nieodpowiednim do przesyłania muzyki [...]". Dalej otrzymuję wskazówki jak podłączyć telefon. Jest tam napisane żebym wybrał jedną z następujących opcji "transfer multimediów, przesyłanie zdjęć, przesyłanie multimediów". Kiedy podłączam telefon do komputera kablem USB mam do wyboru trzy opcje: "Odtwarzacz multimed., PC Suite, Pamięć masowa, PictBridge. Niezależnie jaki tryb wybiorę aplikacja Nokia Music Player nie wykrywa mojego telefonu. Co mam zrobić aby telefon został wykryty?

Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
bodziek

Cześć wojtej80080!

Witaj na forum :smileyhappy:

Za pomocą programu Nokia PC Suite będziesz mógł zsynchronizować utwory między komputerem a telefonem. Program możesz pobrać tu, a po podłączeniu telefonu, wybierz tryb połączenia PC Suite.

Jeśli utwory muzyczne masz na oddzielnych plikach, możesz także skopiować je przez explorer Windowsa w trybie pamięci masowej.

Pozdrowienia!

Nokia Lumia 1020 -  Nic nie jest tak blisko Nokia Asha 501 - Super moc w kieszeni 

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
wojtek80080

A nie mogę przesłać ich za pomocą aplikacji Nokia Music Player? Po podłączeniu telefonu w trybie PC Suite i kliknięciu na ikonę telefonu w tej aplikacji wyświetla mi się takie coś [odsyłam do załącznika] po kliknięciu w "Połącz" nic się nie dzieje. Co mam robić? Albo proszę mi wyjaśnić dokładniej jak to zrobić w inny sposób.

Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
bodziek

Hey!

W programie Nokia PC Suite jest pozycja Muzyka. Po połączeniu telefonu w trybie PC Suite za pomocą tej zakładki można synchronizować utwory i albumy między telefonem, a komputerem.

Można zarówno przeciągać i upuszczać utwory do programu jak i dodać foldery obserwowane przez ustawienia programu. PC Suite jest w pełni intuitywny i na pewno sobie z nim poradzisz. :smileywink:

Pozdrowienia!

Nokia Lumia 1020 -  Nic nie jest tak blisko Nokia Asha 501 - Super moc w kieszeni 

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
Istria

Informacja moderatora :smileytongue:ost został przeniesiony do odpowiedniego wątku.

Użyj zwykłego tekstu.